Hakkımızda

2003 YILINDA PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMA FAALİYETİNDE BULUNMAK İÇİN DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ HASAN  AKKOÇ ÖNDERLİĞİNDE MEHMET AKKOÇ VE SALİH AKKOÇ KARDEŞLER OLARAK ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA 2007 YILINDA ŞİRKETLEŞME KARARI ALMIŞ OLUP SEHEM TAŞIMACILIK İNŞAAT LTD.ŞTİ.’Yİ KURMUŞ BULUNMAKTAYIZ.

KARDEŞLER OLARAK GÖZSTERDİĞİMİZ ÖZVERİLİ ÇALIŞMALAR SAYESİNDE ŞİRKETİMİZ BÜYÜK BİR İVME YAKALAMIŞTIR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE SORUMLULUKLARINI KENDİSİNE MİSYON EDİNENEN SEHEM TAŞIMACILIK, EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN HER ZAMAN YENİLİKÇİ OLMUŞ VE UZMAN KADROSUYLA BU HİZMETİ SUNMAKTAN KAÇINMAMIŞTIR.

SEHEM TAŞIMACILIK PERSONEL VE ÖĞRENCİ TAŞIMA SEKTÖRÜNDEKİ TECRÜBESİNİ 2010 YILINDAN İTİBAREN İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DE GÖSTERMİŞTİR. SEHEM TAŞIMACILIK HİZMET SEKTÖRÜNDEKİ BAŞARILARINA İNŞAAT PROJELERİ İLE EKSTRA BAŞARI KATMIŞTIR.

SEKTÖRDE GÖSTERMİŞ OLDUĞU 15 YILLLIK DENEYİMİNDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, GÜVEN VE SORUMLULUKLARI İLKE EDİNMİŞ VİZYONUYLA, HİZMETLERİMİZİ VE PROJELERİMİZİ BÜYÜK BİR TİTİZLİKLE TAVİZ VERMEDEN SÜRDÜRMEKTEYİZ.

SAYGILARIMIZLA

MEHMET AKKOÇ – SALİH AKKOÇ